Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneSasanka


ul. Marii Konopnickiej 17Kategoria: domy wczasowe
72-600 ŚwinoujścieLiczba miejsc: 130
(woj. zachodniopomorskie)Cena: 90zł - 175zł


www: www.krus.swi.pl
tel. +48 (91) 382 58 00
tel. +48 (91) 382 58 22

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Świnoujściu mieści się tuż przy plaży - 150 m od morza. Położony jest w atrakcyjnej dzielnicy uzdrowiskowej w zacisznej części promenady otoczonej zielenią parków i wydm. W pobliżu znajdują się: poczta, amfiteatr, korty tenisowe, pływalnia, zakłady fryzjersko - kosmetyczne.

Czysty akwen i wolne od zanieczyszczeń powietrze bogato nasycone jodem, bujna roślinność osłaniająca nabrzeże, sprzyjają leczeniu klimatycznemu. Sąsiedztwo morza, lasów i parków sprzyja również rekreacji. Ośrodek czynny jest przez cały rok.

Obiekt KRUS w Świnoujściu posiada bazę hotelową dla 130 Gości. Przygotowaliśmy dla Państwa wygodne i komfortowe pokoje jedno,dwuosobowe oraz studia z łazienkami. W cenę pobytu wliczone są: zakwaterowanie oraz trzy posiłki dziennie, które serwujemy w elegancko urządzonej jadalni.

Zapraszamy do korzystania z szerokiej oferty zabiegowej bazy rehabilitacyjnej. Pobyt w naszym Centrum wskazany jest dla osób z chorobami narządu ruchu, układu krążenia i układu oddechowego.

Do dyspozycji Gości jest:

- kawiarnia
- sala gimnastyczna, siłownia
- sauna, łaźnia parowa
- basen, jacuzzi, łaźnia parowa
- baza zabiegowa - szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych
- sala bilardowa, stół pingpongowy
- Internet bezprzewodowy WI FI

Dzięki naszej współpracy z Biurami Podróży proponujemy Państwu wycieczki do Wolińskiego Parku Narodowego, Kołobrzegu, Szczecina, Peenemunde, statkiem po morzu i zalewie oraz całodniowe wyprawy do Berlina, Kopenhagi, na Bornholm, Rugię czy Malmo.


Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorparking
saunawyżywieniebasen
fitness / siłowniainternet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść